Brama do garażu od znajomego producenta

Wszystko co chcesz wiedzieć

Brama do garażu od znajomego producenta

5 września 2018 Wyposażenie domu 0

Od jakiegoś czasu rozważałem wymianę bramy w swoim garażu, ponieważ nie sprawdzała się ona już tak jak kilkanaście lat temu. Tak właściwie, to do tych rozważań nakłoniła mnie żona. Kupiliśmy nowy samochód na kredyt i zależało jej, by był w garażu odpowiednio zabezpieczony.

Wybór drewnianej bramy segmentowej do garażu

bramy garażowe segmentowe drewnianeMoja żona Weronika miała rację i dlatego postanowiłem w trybie pilnym zająć się garażem. Mój znajomy Patryk, był znanym w mieści producentem i oferował najlepszej jakości bramy garażowe segmentowe drewniane a taką właśnie chciałem zakupić. Do Patryka pojechałem w środę po pracy. Jego firma była otwarta do późnych godzin wieczornych i mogłem dzięki temu swobodnie porozmawiać z kolegą na temat bramy garażowej. Patryk polecił mi jedną konkretną bramę segmentową, która była najlepszym rozwiązaniem do mojego garażu. Montaż jej jak dla mnie był zbyt mocno skomplikowany i poprosiłem Patryka, żeby przysłał do mnie jednego ze swoich pracowników. Miał on zdemontować starą bramę i zająć się montażem tej nowej. Bramę wybrałem w kolorze białym, bo taki sam kolor miała ta stara brama. Nie chciałem nic zmieniać, bo wszystko pasowało do elewacji domu. Z producentem dogadałem się doskonale i od razu zapłaciłem za wszystko z góry. Otrzymałem pokwitowanie, które musiałem tylko pokazać pracownikowi, który przyjedzie do mnie z nową bramą garażową. Zadowolony z tak skutecznie załatwionej sprawy wróciłem do domu, by o wszystkim opowiedzieć swojej żonie Weronice.

Z montażem nowej bramy poszło bardzo sprawnie i wszystko załatwione było w ciągu jednego dnia. Kiedy wróciłem z pracy do domu, to nowa brama była już zamontowana. Cały system działał bez zarzutów i to mnie cieszyło. W przyszłości jeszcze zamierzam wymienić drzwi wejściowe.