Ciekawe mieszkania na sprzedaż

Wszystko co chcesz wiedzieć

Ciekawe mieszkania na sprzedaż

2 czerwca 2017 Nieruchomości 0

Moja dobra koleżanka dostała ostatnio sporą kwotę pieniędzy. Jej rodzice po kilku latach sprzedali duży dom po babci. I pieniądze z tej sprzedaży w dużej części dostała właśnie koleżanka. Ona postanowiła kupić sobie mieszkanie bo jednak do tej pory cały czas coś tylko wynajmowała.

Zakup nowego mieszkania przez koleżankę

mieszkania na sprzedaż rumiaTakże dla niej była to wspaniała niespodzianka i prezent. Raczej sama by nie mogła pozwolić sobie nawet na to żeby wziąć jakiś kredyt mieszkaniowy. Koleżanka chciała znaleźć lokal o wysokim standardzie. Dysponowała ona po prostu dużą kwotą gotówki i mogła sobie pozwolić na to żeby mieć wysokie wymagania. Okazało się, że mieszkania na sprzedaż rumia spełniają wszystkie jej oczekiwania. Były duże i przestronne. Ona chciała mieć co najmniej trzy pokoje. I udało znaleźć jej się mieszkanie, które miało właśnie trzy spore pokoje a także dużą łazienkę i kuchnię. Dużym atutem był też balkon, który nie dość, że był duży to jeszcze był w bardzo ciekawym kształcie. Koleżanka stwierdziła, że jeśli zdecyduje się na to lokum to na pewno połączy salon z kuchnią. Bo jednak dla niej to było ważne. Jednak tu nie było z tym problemu bo można było pozbyć się tej ściany łączącej te dwa pomieszczenia. Koleżanka oglądała jeszcze inne mieszkania ale ostatecznie zdecydowała się na zakup tego. Potem od razu weszła ekipa remontowa i zaczęła aranżować wnętrze tak jak koleżanka chciała. Ja zostałam tam zaproszona gdy wszystko było już skończone. Nie mogłam się doczekać kiedy zobaczę jak koleżanka teraz mieszka.

Gdy tam weszłam byłam naprawdę bardzo pozytywnie zaskoczona. Mieszkanie prezentuje się świetnie. Mi bardzo podoba się ułożenie wszystkich pomieszczeń. Uważam, że jest to bardzo praktyczne. Jest tam dużo miejsca w środku i jest po prostu dużo wolnej przestrzeni.