Dobre sklepy medyczne

Wszystko co chcesz wiedzieć

Dobre sklepy medyczne

8 grudnia 2018 Zdrowie i wygląd 0

W tym roku przydarzają mi się często kontuzje. Zaczęło się od urazu kolana, który miał miejsce w maju. Niby nic się nie stało, przewróciłam się, ale następnego dnia nie mogłam zgiąć nogi. Po wizycie na SORze okazało się, że mam uszkodzoną łąkotkę. Obyło się bez artroskopii, ale rehabilitacja była długa. Po pierwsze musiałam zaopatrzyć się w specjalną ortezę usztywniającą nogę.

W sklepie medycznym pomoże nam obsługa

sklep medycznyNie miałam pojęcia, gdzie mogę coś takiego kupić. Podpowiedział mi lekarz. Musiałam udać się do sklepu medycznego. Zawiózł mnie tam mąż następnego dnia. Pracująca tam pani szybko znalazła ortezę dla mnie. Wyregulowała ją zgodnie z zaleceniami lekarza. Do sklepu medycznego zachodziłam również w czasie rehabilitacji, by zakupić potrzebny do niej sprzęt. Cały proces powrotu do zdrowia trwał ponad trzy miesiące. Potem okazało się, że potrzebuję operacji. Zostałam na nią skierowana przez lekarza rodzinnego. Ze sobą do szpitala musiałam zabrać pończochy uciskowe. Znów odwiedziłam swój sklep medyczny. Pracownica pomogła mi dobrać rozmiar. Nie mieli na miejscu mojego rozmiaru, ale pani sprowadziła je dla mnie z innego sklepu. Przywiózł je kurier i już następnego dnia mogłam je odebrać. W sklepie medycznym zakupiłam również inhalator dla córki, która cierpi niemal cały rok na zapalenie zatok. Lekarz teraz przepisuje jej farmaceutyki do inhalacji i dzięki temu nie ma zatkanego noska.

Dzięki swoim perypetiom ze zdrowiem wiem już, gdzie mogę znaleźć wszystkie rzeczy potrzebne w rehabilitacji i rekonwalescencji po operacji. Pracują tam bardzo kompetentne panie, które zawsze doradzą przy zakupie. Nawet sprowadziły dla mnie towar z innego miasta, żebym miała go na operację. Dzięki temu nie musiałam szukać po całym mieście. Jestem im za to bardzo wdzięczna.