Dobry catering wigilijny

Wszystko co chcesz wiedzieć

Dobry catering wigilijny

29 września 2018 Żywność i gastronomia 0

Święta są momentem odpoczynku i zadumy. Można spędzić ten czas z rodziną. Uwielbiam te chwile, kiedy wszyscy jesteśmy razem i możemy rozmawiać, śmiać się i dobrze się bawić. Moja rodzina jest dla mnie niezwykle ważna, zawsze cieszę się, gdy przyjeżdżają wszyscy do nas do domu. Tylko dużo jest wtedy roboty.

Zamówienie wigilijnego cateringu

catering wigilijny warszawamama uznała, że gdyby miała wszystko gotować sama, nie starczyłoby jej czasu. Stwierdziła, że catering wigilijny warszawa to dla nas idealne wybawienie. W Warszawie bowiem było bardzo dużo firm cateringowych, które zajmowały się dostarczaniem potraw nawet w okresach świątecznych. Postanowiłyśmy więc coś od nich zamówić, a same zrobić dania, których nie można tam dostać, czyli te z przepisu babci. Kluski z makiem to nasz domowy przepis. Inne potrawy zamówiliśmy przez catering. Na początku na naszej liście znalazł się barszcz czerwony, dowiedziałam się, że jest to domowy barszcz, gotowany przez kucharki z wieloletnim stażem. Do tego oczywiście uszka. Pierogi również były koniecznością, takie z kapustą i grzybami wydały nam się najlepsze. To taka świąteczna podstawa. Poza tym, na stole musiał znaleźć się karp i jakieś inne ryby. Mama cieszyła się, że nie będzie się musiała z nimi męczyć. Do tego wzięliśmy też krokiety i paszteciki z kapustą i grzybami. Nasza rodzina uwielbia tego typu potrawy.

Jedynym daniem, które ugotowaliśmy sami, był bigos. Wszystko inne dostarczyła nam wspaniała firma cateringowa, która zjawiła się o umówionej porze i dostarczyła nam zamówione potrawy. Wszystko się zgadzało z zamówieniem. Trzeba było tylko podgrzać jedzenie i można było podawać. Jedzenie było przepyszne, zwłaszcza ten domowy barszczyk i krokiety. Goście zachwycali się też pierogami i ciastem. Wujek zachwalał ryby.