Dokładnie wyprana tapicerka samochodowa

Wszystko co chcesz wiedzieć

Dokładnie wyprana tapicerka samochodowa

26 października 2018 Usługi 0

Samochód kupiłem od znajomego, który pracował ze mną w hurtowni. Jeździł starym autem, które wyjątkowo mi się podobało i za wszelką cenę chciałem je mieć. Długo go namawiałem na sprzedaż, aż w końcu to mi się udało. Stałem się szczęśliwym posiadaczem tego pojazdu.

Tapicerka wyprana w profesjonalnej myjni

pranie tapicerki WrocławAuto w środku było zaniedbane, bo znajomy nim jeździł w ubraniu roboczym i tapicerka była brudna od smarów, oleju i nie wiadomo czego jeszcze. Próbowałem na własną rękę wyczyścić tapicerkę, jednak nie było to możliwe, bo zabrudzenia były stare i zbyt mocne. Potrzebne w tej sytuacji było mi solidne i profesjonalne pranie tapicerki Wrocław oferował kilka myjni samochodowych, które oferowały takie usługi. Wybrałem tę myjnię, która była najbliżej mojego miejsca zamieszkania. Zadzwoniłem tam, by umówić się na wizytę, bo nie chciałem niepotrzebnie czekać. Dopytałem przy okazji o pranie tapicerki i potwierdzono mi, że pozbędę się tych zabrudzeń. Zadowolony pojechałem tam w umówionym terminie. Kiedy pracownik myjni prał moją tapicerkę w aucie, to ja w tym czasie piłem sobie smaczną kawę z ekspresu w poczekalni. Okno wychodziło na myjnie i miałem podgląda na to jak pracownik prał moją tapicerkę. Faktycznie szło mu to sprawnie i było gołym okiem widać, jak wszystkie plamy po prostu znikają. W tej myjni stosowali profesjonalne i skuteczne środki do prania tapicerki, co spowodowało, że łatwo udało się pozbyć wszystkich plam. Auto wewnątrz wyglądało jak nowe.

Cały samochód został całkowicie umyty i prezentował się dokładnie tak, jak tego oczekiwałem. Kiedy podjechałem nim do znajomego, to nie mógł uwierzyć, że to był ten sam samochód, który on mi sprzedał. Auto było piękne, tylko wystarczyło o nie odpowiednio zadbać, a ja to zrobiłem.