Elektroniczny pomiar czasu na moje zawody sportowe

W dzisiejszych czasach bardzo trudno jest się w jakikolwiek sposób wypromować. Pomysł na zorganizowanie zawodów sportowych podsunęła mi moja żona, i to dzięki niej udało mi się zdobyć rozgłos wśród sportowców amatorów oraz profesjonalistów.

Musiałem jedynie zainwestować w elektroniczny pomiar czasu

elektroniczny pomiar czasuZawsze gdy zabierałem się za coś, to chciałem zrobić to porządnie. Nie interesowało mnie, że ludzie, którzy przyjdą na moje zawody będą nastawieni na dobrą zabawę bez stresu i nerwów. Skoro byłem organizatorem, to wszystko musiało być dopięte na ostatni guzik. Dlatego też postanowiłem zainwestować w elektroniczny pomiar czasu na mojej imprezie. Wiedziałem, że ten wydatek mi się zwróci – nie chciałbym przecież sytuacji, w której ktoś jednak postanowiłby się przyczepić do tego, że coś zostało zrobione nieprofesjonalnie. Gdy organizowałem zawody dawałem o sobie świadectwo, które można było odnieść również do sposobu, w jaki prowadziłem firmę. Skoro nie potrafiłbym dobrze zorganizować zawodów sportowych, to jakim byłbym partnerem biznesowym? Miałem ogromne szczęście, że zrobiłem wszystko tak jak zrobiłem. Okazało się, że na mecie dwóch zawodników było niemalże dosłownie w tej samej sekundzie. Gdyby nie elektroniczny pomiar czasu za Chiny nie wiedzielibyśmy który z nich był pierwszy. Miało to spore znacznie jeśli chodzi o przyznawanie nagród oraz ogłoszenie zwycięzcy – w końcu jeśli ktoś naprawdę przyłożył się do wyścigu, to raczej chciał zyskać zarówno nagrody, jak i sławę zwycięzcy.

Impreza przełożyła się na całkiem dobrą reklamę dla mojej firmy. Od momentu w którym się odbyła moja sprzedaż wzrosła dwukrotnie – jestem więcej niż pewien, że jest to zasługa tych zawodów sportowych. Czasem warto jest zainwestować nieco więcej pieniędzy w pozornie nieistotne detale i szczegóły.