Gładka skóra bez podrażnień dzięki depilacji laserowej

Wszystko co chcesz wiedzieć

Gładka skóra bez podrażnień dzięki depilacji laserowej

26 czerwca 2018 Zdrowie i wygląd 0

 

Zawsze zazdrościłam facetom tego, że nie muszą golić niemalże całego ciała. Ja niestety posiadam ciemne i mocne włosy zarówno na głowie, jak i oczywiście wszędzie indziej. Stosowałam już wiele metod na depilację, niektóre były naprawdę bolesne, lecz dopiero laser dał mi to, czego oczekiwałam.

Idealnie gładkie ciało po depilacji laserowej

depilacja laserowaKażda z nas doskonale zna to uczucie, kiedy przychodzi nam przed randką, wyjściem na basen, czy po prostu w życiu codziennym, wydepilować nasze ciało. Nikt tego nie lubi robić, a ja już w szczególności. Czytałam wiele porad i trików na temat tego, jak wydepilować ciało w taki sposób, aby nie narobić sobie podrażnień oraz krost. Wiele dziewczyn radziło, aby nie golić się pod włos lecz z włosem jednak nie oszukujmy się – wówczas ciało może i wygląda na gładkie, ale na tym się kończy, a przecież nie o to w tym chodzi, prawda? Nie wspominając już o słynnych plastrach przy których potrafiłam wręcz płakać z bólu i po paru odklejeniach miałam ochotę odpuścić sobie resztę ciała i przejść na tryb „kocham siebie taką jaką jestem nawet owłosioną”. Dopiero depilacja laserowa, będąca nowością na naszym polskim rynku dała mi to, czego od depilacji oczekuję. Jedynym „skutkiem ubocznym” była potrzeba zapuszczenia włosków przed przystąpieniem do zabiegu. Jednakże jest to znikome poświęcenie zważywszy na fakt, że będziemy miały spokój z odrastającymi włoskami nawet do sześciu miesięcy!

Perspektywa tego, że nie muszę się golić ani martwić niechcianym owłosieniem była dla mnie niczym najlepszy prezent od Świętego Mikołaja. Mija już trzeci miesiąc od mojego zabiegu, a ja wciąż nie widzę na swoim ciele ani jednego włoska! Sam zabieg w ogóle nie boli, ani nie jest bardziej nieprzyjemny niż inne dostępne na naszym rynku metody depilacji.