Jak pozbyć się skutecznie bruzd?

Zawsze uchodziłam za całkiem ładne dziecko i dosyć długo nie miałam problemów ze swoją cerą. Niestety, ale odziedziczyłam pewne predyspozycje do starzenia się po mamie i w dość młodym wieku pojawiły się u mnie bruzdy.

Gdzie wypełnimy bruzdę?

wypełnianie bruzd KatowiceBruzdy nosowo-wargowe są pierwszym objawem starzenia się naszej skóry i choć ja jestem naprawdę młodą osobą, tak odziedziczyłam po mamie predyspozycje do ich wczesnego posiadania. Na początku nie przejmowałam się tym zbytnio ponieważ wystarczył mi jedynie dobrej jakości fluid i puder, aby je zakryć, jednakże z biegiem czasu bruzdy się pogłębiały, a ja zyskałam pierwszy w swoim życiu i poważny kompleks. Zupełnie nie wiedziałam, jak temu zaradzić. Czytałam, że kremy przeciwzmarszczkowe mają na celu bardziej zapobiegać, aniżeli niwelować już zastałe zmarszczki, a ponadto były one naprawdę drogie i nie chciała wyrzucać pieniędzy w błoto bez gwarancji, że dana kuracja zadziała. W końcu zdecydowałam się na zabieg, jakim jest wypełnianie bruzd Katowice mają wspaniałe kliniki, więc zgłosiwszy się ze swoim problemem do jednej z nich, wiedziałam, że jestem w odpowiednich rękach. Lekarz zaproponował mi zabieg z użyciem kwasu hialuronowego, jednak nie wstrzykiwany standardową igłą, lecz specjalną kaniulą, która posiada tępe zakończenie, dzięki czemu nie podrażnia naszych nerwów i stanowi bezpieczniejszą alternatywę. Rzeczywiście, z początku na widok strzykawki nieco się przeraziłam, jednakże zabieg był niemalże bezbolesny, a ja po kilku chwilach mogłam wreszcie poczuć się młodo i zażegnać swoje kompleksy raz na zawsze.

Przyznam szczerze, że teraz moja twarz wygląda jeszcze lepiej, niż w latach, kiedy bruzdy mnie nie dotyczyły. Miejsca w które został wstrzyknięty kwas, wydają się bardziej nawilżone i jędrniejsze. Teraz wiem, że kwas hialuronowy to nie takie zło, jak je opisują i naprawdę polecam ten zabieg każdemu z podobnym problemem. Niespełna dziesięć minut i znów wyglądamy przepięknie, a zatem warto!