Jestem zadowlona ze swojej pracy w biurze rachunkowym

Wszystko co chcesz wiedzieć

Jestem zadowlona ze swojej pracy w biurze rachunkowym

5 kwietnia 2017 Finanse i prawo 0

Pracuję w księgowości już wiele lat. Nawet nie wiem kiedy ten czas zleciał. Pracę w biurze rachunkowym podjęłam od razu po studiach. Nie miałam żadnych planów jak długo moja kariera w biurze w tym miejscu będzie trwała. Musze przyznać jednak, że jestem szczęściarą.

Pracuję w najlepszym biurze rachunkowym

cenione biuro rachunkowe z BydgoszczyBiuro rachunkowe, w którym się zatrudniłam jest dla mnie najlepszą firmą. Moje koleżanki często przy mnie narzekają na swoje firmy a ja zawsze bardzo się ciesze  jak idę do pracy. Uwielbiam moje koleżanki z pracy i klientów, z którymi współpracuję. Nasze biuro jest polecane przez klientów i specjalistów. Cenione biuro rachunkowe z Bydgoszczy dzięki temu nie narzeka na małą ilość zleceń. Ja uwielbiam branżę, w której pracuję. Nie wyobrażam sobie żebym mogła pracować w innym miejscu czy z innymi ludźmi nie wspominając już o innej branży. Cenione biuro rachunkowe z Bydgoszczy jest chętnie wybierane przez klientów którzy prowadzą małe i większe firmy. Współpracujemy także z dużymi korporacjami a także klientami indywidualnymi. Bardzo się cieszę, że moja szefowa szkoli nas i często wysyła nas na rożne dodatkowe zajęcia. Organizuje nam wypady integracyjne żeby nasz zespół był bardzo zgrany. Na przestrzeni tych kilkudziesięciu lat mogę powiedzieć, że nie zamierzam mojej pracy zmienić i każdemu życzę żeby znalazł swoje miejsce na ziemi nie tylko u boku kochającego męża lub żony ale także jeśli chodzi o firmę.

Moja córka jest w trakcie wyboru jaki kierunek studiów wybrać. Ja nie chcę jej do niczego namawiać ale zawsze polecam moją branżę. Księgowość zawsze będzie potrzebna i dzięki temu można znaleźć szybko dobrze płatną pracę a w dzisiejszych czasach dobre wynagrodzenie to podstawa. Dzięki temu można inwestować w siebie i swoje potrzeby.