Kolekcjonerski dowód osobisty na pamiątkę

Moja dobra koleżanka za jakiś czas przeprowadza się do Ameryki Południowej. Będę za nią bardzo tęsknić, ale cóż. Poznała mężczyznę, który pochodzi właśnie z tego kontynentu i będzie się przeprowadzać razem z nim do jego kraju.

Dowód osobisty był niedrogi i atrakcyjny

niedrogi kolekcjonerski dowód osobistyPostanowiłam jakoś dać znać mojej przyjaciółce o tym, że będę duchowo razem z nią w tym obcym miejscu i że będę za nią tęsknić. Wymyśliłam więc sobie, że kupię jej specjalny dowód osobisty. Znalazłam firmę, która produkuje specjalny niedrogi kolekcjonerski dowód osobisty i postanowiłam zlecić im stworzenie dowodu z kraju, do którego jedzie moja znajoma. Chciałam, aby było widać właśnie jakby stała się ona obywatelką tej nowej ziemi. Dowód osobisty miał stanowić pamiątkę, dzięki której będzie ona następnie wspominać mnie i swój kraj ojczysty. Cieszę się jej szczęściem, że znalazła mężczyznę swojego życia, ale żałuję, że nie będę miała z nią kontaktu tak jak do tej pory. Pozostaną nam wyłącznie dyskusje na portalach społecznościowych i za pomocą audio czy wideokonwersacji. To nie będzie to samo, ale zawsze coś. Obecnie już wręczyłam mojej kumpeli dowód osobisty z Ameryki Południowej. Zdziwiła się bardzo, że takie rzeczy są robione, ale też i ucieszyła, że pomyślałam o niej i jakoś tam uczciłam moment pożegnania. Nie cierpię pożegnać i prawie pociekły mi łzy, kiedy już wiedziałam, że widzę ją po raz ostatni przed odlotem. Nie jestem jednak mazgajem. Wiem, że jeszcze się spotkamy także w Polsce, kiedy przyjedzie odwiedzić rodzinę na przykład na święta.

Nie jest to jeszcze koniec świata. Czasami trzeba się rozstać z bliskimi osobami. Myślę jednak, że to nie zaszkodzi bardzo naszej relacji. Jestem teraz dobrej myśli. Kolekcjonerski dowód osobisty będzie jej o mnie przypominał.