Kreatywny pomysł na prezent

Wszystko co chcesz wiedzieć

Kreatywny pomysł na prezent

17 lutego 2019 Wygląd i Zdrowie 0

Ostatnio obchodziłam swoje urodziny i chciałam, aby ten czas był wyjątkowy dla moich bliskich. Zawsze staram się doceniać to, że spędzają ze mną ten dzień i pilnuję, aby wszyscy podczas świętowania czuli się komfortowo. Jest to też mój sposób na odwdzięczenie się na wspaniałe prezenty, które w tym roku przeszły moje najśmielsze oczekiwania. 

Niebanalność i piękno w drewnianym zegarku

zegarki z drewnaOtrzymałam wiele wspaniałych podarunków, w tym ulubione książki, akcesoria do fotografii, wśród prezentów pojawił się nawet naprawdę porządny obiektyw, którego brakowało mi w mojej fotograficznej kolekcji. Moi bliscy wiedzą, że nie jestem fanką biżuterii, zegarków i kosmetyków, więc nie spodziewałam się tych produktów wśród prezentów. Ogromne było więc moje zdziwienie, kiedy po otwarciu pudełka dostrzegłam nietypowy, ale też niezwykły zegarek. Był on wykonany z drewna i jak później się dowiedziałam, zegarki z drewna są obecnym hitem wśród dodatków. Nie przypuszczałam też, że zegarek, a zwłaszcza drewniany, może być tak piękny. Pomimo wrażenia ciężkości, które daje drewno, jest on wykonany z niezwykłym zaangażowaniem i precyzją, a drobne elementy i delikatny, jasny, skórzany pasek dodają mu elegancji i szyku. To co ważne dla mnie, to również jego ekologiczna strona, bowiem drewno jest naturalnym surowcem, który w dużej mierze jest przez nas niedoceniany.

Prezent w postaci drewnianego zegarka ucieszyłby z pewnością każdego, niezależnie od upodobań. Jedni w nim zobaczą lekką konstrukcję do codziennego użytku, inni natomiast dostrzegą elegancję i prostotę, która sprawia, że będą pasować nawet do marynarki i eleganckich butów. Zastosowanie drewna ma dwojakie znacznie, bowiem jest niezwykle nietypowym materiałem do produkcji dodatków, ale też jest ekologiczne, a dbałość o środowisko jest ważna dla wielu konsumentów.