Lampa LED w salonie spa

Wszystko co chcesz wiedzieć

Lampa LED w salonie spa

18 grudnia 2015 Bez kategorii 0
lampa led

Salon spa kojarzy się z miejscem ekskluzywnym, gdzie możemy dobrze wypocząć, skorzystać z zabiegów kosmetycznych, masaży, kąpieli leczniczych, czasem także z zabiegów medycyny kosmetycznej. Lampa LED powinna być porządna.

Jakie są dobre lampy LED.

lampa ledJest to miejsce z którego wyjdziemy piękniejsi, odświeżeni, zrelaksowani, zadowoleni z życia. Każdy salon spa musi być wyposażony w liczne łóżka, wanny, sauny, czy baseny. To oczywiste rzecz. Jego wystrój zazwyczaj utrzymany jest w kolorystyce bieli, jasnej żółci, écru, kremowego, czy złota. Na podłogach są płytki ceramiczne, na ścianach odporna na zachlapania farba, na białych sufitach oprawy sufitowe led. Wszystko sprawia wrażenie czystości, świeżości i ekskluzywności, żeby każdy klient był bardzo zadowolony ze swojego pobytu. Oświetlenie w salonach spa jest bardzo ważne. Powinno być stonowane, delikatne, nie ostre i oślepiające. Często możemy spotkać tam świece zapachowe, które dają nie tylko przyjemne światło, ale także miły zapach. Typowa dobra lampa LED jest dobra w części służącej do zabiegów kosmetycznych, które wymagają dobrego oświetlenia np. zabiegi na twarz, ale w pozostałych pomieszczeniach lepsze będzie coś delikatniejszego. Co można zainstalować, skoro lampa led się nie sprawdzi, a nie lubimy świec zapachowych? Rozwiązaniem jest taśma led 12V. Intensywność jej światła można regulować, dzięki czemu możemy uzyskać zarówno bardzo jasne lub stonowane światło. Jest to bardzo dobre rozwiązanie, bo w zależności od sytuacji możemy manipulować oświetleniem. Taka taśma może być przymocowana do dowolnej powierzchni. Może to być sufit, ściana, rama łózka, półeczka na kosmetyki, czy drzwi i okna. Dzięki temu możemy doświetlić sobie dowolne miejsce, co stwarza nam wiele możliwości aranżacji wnętrz. Standardowa taśma led 12 V daje normalne, białe światło ledowe, ale są także taśmy kolorowe.

Lampa LED RGB może świecić się na dowolny kolor, albo mieć kilka kolorów. Możemy wybrać np. żółty, który też bardzo pasuje do salonów spa, albo kontrastowy jasnoniebieski. Każdy na pewno dopasuje taśmę led rgb do wystroju.