Mam zamontować u klienta monitoring

Wszystko co chcesz wiedzieć

Mam zamontować u klienta monitoring

10 maja 2017 Informatyka 0

Prowadzę jednoosobową działalność i jak na nasze realia na rynku to radzę sobie dobrze. Zajmuję się monitoringiem i jestem w stanie go zamontować wszędzie, gdzie tylko zażyczy sobie tego klient. Klientów pozyskuję sam, dzięki czemu zawsze mam zajęcie.

Do zamontowania było dużo kamer do monitoringu

montaż monitoringu koszalinKiedy odezwał się do mnie duży przedsiębiorca to aż uwierzyć nie mogłem, że tak mi się trafiło. Otwierał on nową filię u nas w mieście i potrzebny był mu tani montaż monitoringu koszalin a namiary na mnie dostał od znajomego. Klienci są ze mnie zadowoleni i chętnie mnie polecają innym bo warto. Zawsze pracuję dokładnie i nigdy nie było problemów. Także serwis urządzeń osobiście przeprowadzam i zawsze wszystko jest wykonywane na czas. Na montaż monitoringu koszalin udałem się z całym swoim sprzętem. Wiem, że będzie sporo kamer do zamontowania, ponieważ facet chce mieć na oku cały magazyn, który również znajduje się poza halą. Ma tam jakiś płot i systemy antywłamaniowe, ale nie miał monitoringu co było dla niego niedopuszczalne. Trafiło mi się jak przysłowiowej kurze ziarno i wiedziałem, że na tym zleceniu zarobię najwięcej w tym roku. Otrzymuję zlecenia ale są to jakieś pojedyncze montaże i praca idzie raz dwa. Kiedy pojawiłem się na miejscu to przedstawiciel firmy już na mnie czekał. Wskazał mi miejsca, gdzie ma odbyć się montaż monitoringu koszalin i zostawił samego, ażebym mógł zająć się swoimi obowiązkami. Zajmie mi to na pewno cały dzień, ale zrobię wszystko jak należy. Klient będzie zadowolony.

To nie był mój ostatni tak duży klient, ponieważ zachwyciłem go swoim profesjonalizmem i polecił mnie dalej. Oferty zaczęły wpadać jak szalone i musiałem nawet zatrudnić pracownika do pomocy, żeby ze wszystkim się wyrabiać na czas.