Moja dziewczyna i bank muzyki

Wszystko co chcesz wiedzieć

Moja dziewczyna i bank muzyki

29 września 2016 Rozrywka 0
bank muzyki

Cześć!!! Jak zwykle chciałem podzielić się dzisiaj z wami, moimi opowieściami. Ostatnio zacząłem spotykać się z pewną fantastyczną dziewczyną. No może nie ostatnio, bo spotykamy się już od czterech miesięcy, ale nie o dziewczynie chciałem tu jedynie pisać, tylko o jej super pracy!

Bank muzyki – tam znajdziesz muzykę mojej dziewczyny

bank muzykiMoja dziewczyna zajmuje się tworzeniem muzyki, muzyka do gier to jej życie, uwierzycie? To znaczy nie sama muzyka do gier, generalnie, to, czym zajmuje się moja dziewczyna, to royalty music, czyli taka muzyka za tantiemy, jak między innymi muzyka do prezentacji, czy właśnie wspomniana muzyka do gier. Może, to dziwne, że tak zachwycam się pracą mojej dziewczyny, ale naprawdę to, co ona robi, jest niesamowite, nawet taka muzyka do prezentacji. Ja zawsze myślałem, ze taka royalty music, to trzy dźwięki na krzyż, a tu okazuje się, że to naprawdę małe dzieła sztuki. Kiedyś moja dziewczyna pokazywała mi ile czasu zajmuje jej taka muzyka do prezentacji. Praktycznie cały dzień, ale ona naprawdę się do tego przykłada. To, co ona robi, to jest prawdziwa sztuka, szczególnie wspomniana już wcześniej przeze mnie muzyka do gier. Cieszę się, że jesteśmy razem, bo naprawdę dużo się od niej uczę, ona otwiera mi oczy i dosłownie rozszerza mój świat. Pokazała mi, na czym polega, royalty music, jak powstaje muzyka do prezentacji, zabiera mnie na koncerty, tworzy dla mnie muzykę. Zapomniałem dodać, że oprócz tego, że zajmuje ją bank muzyki, moja dziewczyna też tworzy własną muzykę, zawsze w piątek puszcza swoją muzykę w jednym z największych klubów w mieście. W tym roku zaproszono ją też na taki bardzo znany festiwal muzyki elektronicznej. Mieć dziewczynę, która zajmuje się muzyką, to naprawdę ogromny zaszczyt.

Co prawda jesteśmy razem dopiero chwilę, ale i tak już wiem, że to będą moje najlepsze wakacje. Bardzo muzyczne i festiwalowe, takie, o, których zawsze marzyłem, tylko nie miałem, z kim tych marzeń realizować. Trzymajcie kciuki za to, żeby nam się udało, bo już teraz wiem, że to wyjątkowa dziewczyna!