Najlepsze szkoły policealne i grafika komputerowa

Wszystko co chcesz wiedzieć

Najlepsze szkoły policealne i grafika komputerowa

1 sierpnia 2016 Edukacja 0
szkoły policealne

Jak wszyscy wiemy informatyka to bardzo popularna dziedzina gospodarki w dzisiejszym świecie. Cały czas brakuje informatyków i innych speców od komputerów i ta tendencja ma się utrzymywać.

Najlepsze szkoły policealne to mój wybór

szkoły policealneDlatego też warto jest zajmować się takimi rzeczami, a wtedy na pewno nie będziemy mieli problemów ze znalezieniem pracy. Ja jednak nie nadawałam się, do kodowania i programowania. Próbowałam to robić, jednak niż mi z tego wychodziło, dla mnie była to czarna magia. Na pewno pomogłoby mi to zawodowo, jednak wiedziałam, ze się do tego nie nadaję. Jednak za to lubiłam rysować i z programami do grafiki komputerowej radziłam sobie zdecydowanie lepiej niż ze wszystkimi innymi komputerowymi aspektami. Postanowiłam zatem iść tą drogą, bo przecież graficy komputerowi tez są poszukiwani. Zapisałam się zatem na kursy zawodowe z tej dziedziny. Był to dwutygodniowy kurs dla osób na poziomie średniozaawansowanym. Ja już znałam podstawy, jednak nie byłam mistrzem obróbki. Taki poziom mi odpowiadał. Jednak po skończeniu kursu czułam niedosyt, że jeszcze wiem zbyt mało, a kursu zaawansowanego nie było. Wybrałam wtedy najlepsze szkoły policealne. Tam mieli wszelkie poziomy zaawansowania więc było w czym wybierać. Nie sądziłam, że tak dobre szkoły dla dorosłych znajdą w Bydgoszczy.

W Warszawie to co innego, ale to zupełnie inne miasto i kilka razy większe. Dobrze się jednak stało i grafika komputerowa to był dobry wybór drogi na przyszłość. Teraz nie narzekam na swoją pracę, ani an zarobki. To był słuszny wybór.