Najpiękniejsze zdjęcia ciążowe

Wszystko co chcesz wiedzieć

Najpiękniejsze zdjęcia ciążowe

15 marca 2017 Fotografia 0

Czas ciąży, to jeden z najpiękniejszych okresów w życiu każdej kobiety. Wtedy nosi dziecko pod sercem i wprost promienieje z radości. Choć bardzo często wiąże się to ze sporym przyrostem wagi, kobieta w tym czasie wygląda bardzo korzystnie. Dlatego też warto uwiecznić ten okres. Ja się na to zdecydowałam i w żadnym razie nie żałuję.

Piękne zdjęcia ciążowe

łódzka fotografia ciążowaDecydując się na uwiecznienie na zdjęciach okresu mojej ciąży, zdecydowałam się na skorzystanie z usług profesjonalisty. Jak się okazało łódzka fotografia ciążowa oferowała wiele ciekawych rozwiązań. Do wyboru były zarówno sesje studyjne, jak i plenerowe. Można było pozować samodzielnie, bądź z partnerem. Ja osobiście zdecydowałam się na sesję studyjną, ponieważ dzięki temu nie musiałam czekać na odpowiednią pogodę. Musze przyznać, że byłam bardzo zadowolona. Na zdjęciach wyszłam bardzo korzystnie. Fotograf cechował się dużą dozą profesjonalizmu. Pomógł mi w zaplanowaniu odpowiedniego stroju, oraz zadbał o odpowiedni makijaż (zatrudnia asystentkę z wykształceniem kosmetycznym) oraz ustalał określone pozy, które podkreślały okazały brzuch ciążowy, jednocześnie tuszując zbędne kilogramy, które pojawiły się w innych partiach ciała. Po odebraniu zdjęć byłam zachwycona. Wyszłam na prawdę korzystnie. Dzięki temu udało mi się najlepiej utrwalić ten cudowny okres, ponieważ wspomnienia blakną zdecydowanie szybciej, niż papier.

Decydując się na sesję ciążową, chciałam profesjonalnych zdjęć. Dlatego też skorzystałam z usług jednego z łódzkich zakładów fotograficznych, który w swoich usługach oferował między innymi zdjęcia ciążowe. Miał szeroki wybór rodzaju zdjęć, tak aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Ja zdecydowałam się na sesję studyjną, dzięki czemu już zawsze będę pamiętać, jak promieniowałam w tamtym okresie.