Noclegi w Kudowie Zdrój i ich wysoki komfort

Wszystko co chcesz wiedzieć

Noclegi w Kudowie Zdrój i ich wysoki komfort

29 lipca 2016 Podróże i odpoczynek 0
noclegi

Pracuję jako sekretarka w teatrze. Zajmuję się wszystkim po trochu i pracuję pod ciągłą presją czasu. Czuję, że mnie to poniekąd wykańcza, ale z drugiej strony przepadam za miejscem, jakim jest teatr.

Noclegi w Kudowie Zdrój i ich rezerwacja

noclegiChciałabym tutaj zostać na zawsze. Kocham to bliskie zetknięcie ze sztuką. Uwielbiam mieć chwilę na to, żeby usiąść sobie na widowni i obserwować zmagania aktorów na próbach. Moja praca ma też jednak ciemną stronę, która polega na tym, że niestety muszę znosić różne humory moich przełożonych dyrektorów. Ostatnio wynikła mała afera, bo okazało się, że zapomniałam zarezerwować pokoje dla nich w Kudowie Zdroju. Były im potrzebne, ponieważ teatr jedzie tam ze swoim spektaklem zaprezentować się w innej przestrzeni. Było mi głupio, ale cóż, zdarza się przecież najlepszym, a ja przecież nie mam głowy jak sklep. Nie jestem w stanie wszystkiego spamiętać i zanotować. Szybko jednak się poprawiłam i zaczęłam przeglądać pensjonaty w internecie, ale szybko do mnie dotarło, że mają to być raczej hotele, bo to przecież wyższy standard musi być. Dostałam jednak polecenie, że niedrogie, więc zaczęłam poszukiwać noclegi w Kudowie Zdrój, mierząc je własną miarą, a to niestety tak być nie może. Trzeba zdać sobie sprawę z faktu, że dyrektor to dyrektor i on nie sypia w żadnych pensjonatach, tylko od razu zmierza do pięknych hoteli.

Ależ by była afera, gdybym zarezerwowała zły pokój. Mogłam to sobie tylko wyobrazić. Pracuję od niedawna, więc to pierwszy raz jak załatwiałam noclegi i chyba poszło mi nieźle, bo zażaleń nie słyszałam.