Odwiedziliśmy każdy bar w Toruniu

Wszystko co chcesz wiedzieć

Odwiedziliśmy każdy bar w Toruniu

29 lipca 2017 Usługi 0

Nawet nie sądziłem, że podczas pierwszej wizyty na uczelni nawiążę tyle ciekawych znajomości. Poznałem chłopaków, z którymi od razu się dogadaliśmy. Tego samego dnia jak się zameldowaliśmy w akademiku postanowiliśmy udać się na miasto.

W każdym barze świetnie spędziliśmy czas

bary w toruniuJanek, który pochodzi stąd powiedział nam, że są na prawdę świetne bary w toruniu, które warto odwiedzić. Podjęliśmy z resztą wyzwanie i ustaliliśmy, że odwiedzimy każdy z nich. Zajęcia zaczynają się dopiero w poniedziałek i spokojnie możemy zaszaleć. Janek nas oprowadzał, ponieważ nikt z pozostałych nie znał tego miasta jak on. Zahaczyliśmy praktycznie wszystkie bary w toruniu i w każdym z nich świetnie spędziliśmy czas. Nawet w jednym z nich poznałem Agnieszkę, która też w tym roku zaczyna studia. Będziemy mieli wspólne zajęcia z psychologi i dogadaliśmy się, że usiądziemy razem. Tego wieczora opiłem się piwem jak nigdy a czas spędziłem na prawdę świetnie. Chłopacy są w porządku i mamy wiele wspólnych zainteresowań. Co weekend będziemy odwiedzać różne bary w toruniu, ponieważ można w nich napić się bardzo dobrego piwa i miło spędzić czas. W jednym to nawet jest telewizja i dostępne są transmisje meczów. Jestem amatorem piłki nożnej i w tym barze szalenie mi się podobało. Na pewno będę tam częstym gościem. W sobotę rano poszliśmy na wspólne śniadanie i wspominaliśmy poprzedni wieczór. Do akademika wróciliśmy nad ranem i był to najlepszy wieczór jaki do tej pory miałem okazję przeżyć. A będzie ich na pewno dużo więcej.

Studia mi się podobają i mimo iż jest mnóstwo nauki to zawsze znajdziemy czas, aby się zabawić na mieście w weekend. Znam już tutaj mnóstwo osób i zawsze w jakimś barze można spotkać kogoś znajomego. Bycie studentem ma mnóstwo plusów.