Piękne bukiety na ślub

Wszystko co chcesz wiedzieć

Piękne bukiety na ślub

2 grudnia 2017 Usługi 0

Nawet mnie się udało i za parę dni miałam brać ślub. Mieliśmy już wszystko załatwione i zaplanowane. Suknia czekała w szafie, sala i kościół zaklepany, goście potwierdzili przybycie i rozpisaliśmy ich miejsca przy stole. Jednak niektóre rzeczy musiały być załatwione na sam koniec, jak na przykład kwiaty. Bo w końcu muszą być świeże, żeby dobrze się prezentowały.

Bukieciki dla druhen na moim ślubie

bukiety na ślub wrocławKwiaty zawsze były dla mnie bardzo ważne. W domu zawsze starałam się, aby były jakieś świeżo ścięte kwiaty, dla ozdoby pomieszczeń. Dlatego też moje bukiety na ślub wrocław musiały być również odpowiednie. Moje druhny dostały już sukienki, więc mogłam wybrać kolor kwiatów, żeby pasował. Wybrałam się więc do mojej ulubionej kwiaciarni. Tam już byłam dobrze znana, bo często kupowałam tam kwiaty. Razem z właścicielką zastanawiałyśmy się, jakie połączenie kwiatów i ich kolorów będzie najlepsze. Nie chciałam jakichś wielkich bukietów. Skromne, ale eleganckie bukieciki z jakimś drobnym elementem ozdobnym na pewno będą odpowiednie. W kwiaciarni oglądałam przykładowe bukieciki ślubne, jednak należę do bardzo wybrednych osób, więc postanowiłam zaprojektować bukiety od nowa. Znalazłam piękne, drobne kwiatki, które moim zdaniem idealnie pasowałyby do bukiecików ślubnych. Do nich dodałam ze trzy inne kwiatki w kontrastowym kolorze, jednak nadal z zachowaniem subtelności. Na ozdobę, na sam wierzch bukiecików daliśmy trochę brokatowej niteczki, żeby ładniej wyglądało.

Mój najważniejszy dzień w życiu udał się całkowicie. I ozdobienie kościoła, i piękne bukieciki, które trzymały druhny. I moja suknia, na którą musiałam uważać, żeby jej nie podeptać. Bardzo magiczny dzień. Mam nadzieję, że szybko będę mogła zobaczyć wideo z kościoła i z wesela.