Plac zabaw na prezent

Wszystko co chcesz wiedzieć

Plac zabaw na prezent

25 maja 2017 Sport i turystyka 0

Jestem młodym rodzicem. Moja córka Zuzia ma cztery lata i uchyliłbym jej nieba. Staram się z nią spędzać jak najwięcej czasu, aczkolwiek praca i obowiązki bardzo go pochłaniają. Jedną z naszych wspólnych ulubionych rozrywek są wspólne wizyty na pobliskim placu zabaw. Niestety, dojście w to miejsce zajmuje sporo czasu, ponieważ jest ono oddzielone zakorkowaną ulicą. Dlatego też wpadłem na inny pomysł. 

Plac zabaw to dobry sposób na prezent

bezpieczne place zabaw dla dzieci od producentaPo długim dniu w pracy niekoniecznie chciało mi się spędzać sporo czasu w aucie i korkach, ażeby dotrzeć z moją córką na plac zabaw. Zmotywowało mnie to do kroku, nad którym już długo myślałem. Od dawna chciałem sprezentować swojemu dziecku plac zabaw. Dlatego też szybko moim obiektem zainteresowania stały się bezpieczne place zabaw dla dzieci od producenta. Dużą wagę przykładam do jakości produktów i bezpieczeństwa, szczególnie jeśli mają one służyć mojej Zuzi. Szybko znalazłem odpowiednią firmę zajmującą się produkcją tego typu rzeczy. Świetne było to, że mogłem według własnego uznania dobrać elementy, które miały składać się na całość. Po podjęciu decyzji sfinalizowałem zamówienie i oczekiwałem ekipy, która miała zamontować plac zabaw na terenie mojej posesji. Obydwoje z córką czekaliśmy na ten dzień z utęsknieniem. Gdy on w końcu nastąpił byliśmy szczęśliwi. Dziecko dlatego, że od dawna o tym marzyło, a ja – byłem przeszczęśliwy widząc uśmiech na jej twarzyczce.

Dzisiaj spędzamy o wiele więcej czasu na przydomowym placu zabaw. Do dziś jestem dumny z podjętej decyzji, ponieważ do tej pory widzę szczęście wypisane na twarzy Zuzi. Bardzo lubi spędzać tam czas, dzięki czemu wdycha świeże powietrze i jest zdrowsza. Jedyną wadą takiego rozwiązania jest to, że o wyznaczonej godzinie Zuzia jest kąpana i wtedy zabawa się kończy.