Plusy posiadania jacuzzi w ogrodzie

Kilka lat temu kupiliśmy z mężem piękną, dużą działkę, na której w ubiegłym roku zakończyliśmy budowę naszego wymarzonego domu. Z okien mamy widok na pobliskie jezioro, a sama działka sąsiaduje z malowniczym lasem. Lepszego położenia nie mogliśmy sobie wymarzyć. Teraz, po wykończeniu domu, pozostało nam ukończenie ogrodu, który jest dość spory.

Jacuzzi z hydromasażem do ogrodu

jacuzzi ogrodoweDziałka, na której stoi nasz dom, jest tak duża, że nie jesteśmy w stanie za jednym zamachem urządzić ogrodu. Jednym z elementów okolicy dookoła domu jest przepiękny park z alejkami, w którym już zamontowaliśmy oświetlenie. Teren najbliżej domu będzie częścią rekreacyjno- wypoczynkową, z której najczęściej będziemy korzystać. Mamy już basen i prawie wykończoną altanę, ale dodatkowo wpadłam na pomysł, aby obok basenu znalazło się też jacuzzi ogrodowe, jako alternatywa na upalne dni. Cała rodzina zgodziła się z tym, że takie jacuzzi, w którym mamy zapewniony hydromasaż, będzie doskonałym sposobem na relaks. Postanowiliśmy kupić większą wannę, w której zmieści się aż dziesięć osób. Najpopularniejsze wersje są bowiem nieco mniejsze. Ciekawą opcją w takim jacuzzi jest to, że można ustawić temperaturę wody. A to oznacza, że będzie można zażywać kąpieli nawet zimą. Termostat wbudowany w wannę reguluje stałość temperatury, więc można się albo schładzać, albo wygrzewać do woli. dodatkowo dookoła wanny są dość szerokie półki, na których można postawić na przykład jedzenie czy picie.

Urządzając ogród wpadliśmy z rodziną na doskonały pomysł, aby obok dużego basenu, znalazło się w nim ogrodowe jacuzzi z hydromasażem. Jakie było nasze zaskoczenie, jak się okazało, że w takim jacuzzi można dowolnie manewrować temperaturą. Mamy więc wstępny plan na wykorzystanie wanny zimą, nie tylko latem.