Polisolokaty – kto w nie inwestuje?

Wszystko co chcesz wiedzieć

Polisolokaty – kto w nie inwestuje?

18 stycznia 2017 Finanse i prawo 0

W świecie biznesu jak i finansów mamy olbrzymie możliwości, wystarczy mieć kapitał. Wciąż powstają nowe instytucje, których celem jest – według ich opinii zatroszczyć się o nasze pieniądze. Jak się jednak okazuje jest to kolejna z piramid finansowych i tak naprawdę pieniądze jakie zostaną zainwestowane mogą nigdy się nie zwrócić. Co więcej, możemy ich w ogóle nie odzyskać. Bo polisolokaty to jedno wielkie oszustwo. Jednak aby w nie zainwestować niezbędny jest kapitał. 

Polisolokata nie jest dla ludzi biednych

polisolokaty oszustwoIlość pieniędzy jaka jest potrzebna aby zainwestować i otworzyć polisolokatę nie należy do najmniejszych. Z raportu jaki został opublikowany wynika, że zainwestowały w nie osoby wysoko postawione w hierarchii społeczeństwa. Lekarze, przedsiębiorcy a także inne cenione i szanowane postacie. Zainwestowali oni niejednokrotnie całe swoje oszczędności bądź ich większą część. Zostali bez niczego, oszukani. Miało być to ich zabezpieczenie na przyszłość, poprawiające komfort ich życia. Opłata za prowadzenie takiej polisolokaty nie była wcale taka mała. Dlatego też mieli oni poczucie iż należą do czegoś elitarnego, niezwykłego. Mamienie ludzi wysokimi zyskami jest bardzo popularne i powszechne. Coraz więcej w internecie pojawia się artykułów o tym, by nie wierzyć w ogłoszenia obiecujące nam szybki zysk, wzrosty poniesionych kosztów. Do prawdziwego bogactwa nie ma drogi na skróty.

Dlatego też mając nadzieję na dodatkowe pieniądze z oprocentowania, zdecydowanie lepszym sposobem byłoby zainwestowanie w lokatę bankową. Wiadomą sprawą jest, że zyski nie będą powalające, jednak pewne. Dla osób chcących zainwestować długoterminowo poleca się zakup obligacji skarbowych. byle nie ufać wszystkim rzekomo łatwym sposobom na zarobienie dodatkowych pieniędzy. 

Więcej informacji polisolokaty-pomoc.pl