Pyszne cukierki jako doskonały prezent

Wszystko co chcesz wiedzieć

Pyszne cukierki jako doskonały prezent

27 kwietnia 2017 Reklama i marketing 0

Każdy z nas ma jakąś drobną słabość, której co jakiś czas ulega. W przypadku mojej przyjaciółki zdecydowanie są to słodycze. Na szczęście dla niej nie znajduje to odzwierciedlenia w jej figurze, z czego sama jest niezwykle zadowolona. W związku z tym, że wielkimi krokami zbliżały się jej urodziny pomyślałam, że podaruje jej specjalne krówki z nadrukiem.

Krówka na poprawę humoru każdego dnia

krówki z nadrukiemUznałam, że skoro owa krówka jest jej ulubionym produktem bez którego po prostu nie może się obejść i który zawsze można znaleźć u niej w szafce, to doskonałym pomysłem będzie podarowanie jej spersonalizowanej edycji słodyczy. W internecie znalazłam wpis, gdzie było napisane, iż wykonanie krówki z nadrukiem nie jest szczególnie drogim przedsięwzięciem, a wywiera naprawdę doskonałe wrażenie. Momentem, w którym musiałam się poważniej zastanowić była chwila, gdy trzeba było zadecydować, czy krówki mają mieć jakiś konkretny smak; ponieważ ich gama była przeogromna-od waniliowych, przez truskawkowe, po czekoladowe. Do tego można było wybrać ich strukturę; jedni wolna ten gatunek, który bardziej się ciągnie, inni preferują te kruche rodzaje. W związku z tym, że nie bardzo wiedziałam na co się zdecydować pomyślałam, że optymalnie będzie wybrać każdego gatunku po trochu, zamiast wszystko ujednolicać. Odrobina urozmaicenia zawsze się przyda, tym bardziej że zamówiłam po jednej krówce na każdy dzień przez cały rok.

Co więcej,każdy z cukierków miał zupełnie inny nadruk. Raz mieścił w sobie fajny cytat,innym razem był to ciekawy obrazek, a jeszcze kiedy indziej były to życzenia z okazji urodzin, czy imienin. Generalny zamysł był wzorowany na kalendarzu adwentowym, tylko zamiast jednego miesiąca, krówki były na cały rok. Prezent podbił serce Anki.