Samolot – najlepszy środek transportu

Wszystko co chcesz wiedzieć

Samolot – najlepszy środek transportu

13 maja 2017 Transport 0

Ostaniami czasy zmieniałam pracę na taką, która wymaga spędzania wielu godzin w podróży. Najczęściej fundusz na transport w takich delegacjach nie jest zbyt duży i niestety kończy się jako podróż wielogodzinna w busie. Natomiast niedawno się to zmieniło i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że samolot to najlepszy transport z Polski do Anglii. 

Podróż samolotem, czyli szybko i bezpiecznie z Polski do Anglii

najlepszy transport z polski do angliiOdkąd ktoś wymyślił tanie linie lotnicze komfort moich delegacji znacznie się podwyższył. Oczywiście stało się za sprawą samolotów, według mnie jest to najlepszy transport z Polski do Anglii. Co prawda na lotnisku trzeba być dość wcześnie, aby dopełnić różnych formalności. Natomiast później komfort jest nieporównywalnie większy biorąc pod uwagę wielogodzinne podróże w busie. Pierwszą zaletą jest szybka podróż, która mija bardzo przyjemnie. Oczywiście pod warunkiem, ze obok siedzi jakiś przyjemny pasażer. Kolejnym dowodem na to że samolot to najlepszy transport z Polski do Anglii to wygoda i bezpieczeństwo. Wygoda to oczywiście każdy wie dlaczego, natomiast co do bezpieczeństwa już dawno zostało udowodnione, że samoloty są środkiem transportu, który ulega najmniejszej ilości wypadków. Podróż samolotem jest na pewno bezpieczniejsza niż podróż samochodem. Oczywiście istnieje jeszcze wiele innych zalet tego rodzaju podróży. Czasem co prawda wpada w turbulencję, co nie jest zbyt przyjemne, ale da się również przyzwyczaić do tak niewielkich niedogodności. O ile oczywiście są to niewielkie turbulencje. Pomimo tego i tak uważam, że samolot to najlepszy transport z Polski do Anglii.

Ja mam swoje zdanie na ten temat. Są oczywiście osoby, które się z tym nie zgodzą. Ja ze swojej strony polecam samolot jako najlepszy transport z Polski do Anglii. Tak na prawdę, każdy lubi coś innego. Nie dotyczy to tylko potraw, sportów, ale również środków transportu.