Sprawne technicznie auta

Samochodami dostawczymi zainteresowałem się już parę miesięcy temu, kiedy to chciałem je włączyć do oferty mojej wypożyczalni. Postanowiłem jednak, że jeszcze chwilę poczekam i sprawdzę, czy aby faktycznie takie auta są chodliwe na tym rynku.

Wynajem aut dostawczych

wynajem samochodów dostawczych Warszawa

Miałem paru znajomych z branży transportowej, którzy mówili mi, że praktycznie większość samochodów, które posiadają są właśnie z wypożyczalni ze względu na znacznie niższe koszty utrzymania takiego auta. Mimo tego, że muszą płacić comiesięczną opłatę za wynajem to i tak im się to bardziej opłaca. Mi też by się to opłacało, dlatego każdy byłby zadowolony. Postanowiłem więc dodać do mojej wypożyczalni samochodów dostawczych kilka pojazdów, które będę kierował głównie do klientów firmowych oraz pracowników firm transportowych. Wypożyczalnia samochodów dostawczych powinna według mnie być przygotowana na każdą ewentualność, dlatego też i ja chciałem świadczyć kompleksowe usługi dla swoich klientów, dostarczając im produkty najwyższej jakości, które będą mogli wynająć. Wypożyczalnia świadczące wynajem samochodów dostawczych Warszawa okazała się strzałem w dziesiątkę, na tyle, że postanowiłem po czasie zrezygnować z aut osobowych, które były tańsze w wynajmie, jednak bardziej opłacało mi się wynajmować samochody dostawcze firmom. Głównie moimi klientami byli właśnie pracownicy firm, którzy dostali polecenie od szefa, aby znaleźć jakiś fajny samochód dostawczy, który posłużyłby do przewożenia różnorodnych produktów.

Wiem też, że na rynku wypożyczalnia samochodów dostawczych to nic nowego, jednakże ja miałem na tyle konkurencyjną ofertę, że docierałem do praktycznie każdego klienta, który był zainteresowany wynajmem. Dużym wyzwaniem dla mnie było odpowiednie sprawdzanie samochodów przed wynajmem, jednakże i z tym się uporałem.