Synkowi siostry spodobały się kupione przeze mnie narzędzia

Wszystko co chcesz wiedzieć

Synkowi siostry spodobały się kupione przeze mnie narzędzia

20 września 2017 Rozrywka 0

 

Moja siostra ma czteroletniego synka. Niedługo zbliżają się święta i zawsze podpytuję jej co mogłabym maluchowi kupić. Mateusz ma wiele zabawek a nie chciałabym kupić mu czegoś co już ma. Siostra w tym roku dała mi bardzo ciekawy pomysł na prezent. Mateusz uwielbia majsterkować i mogłabym mu kupić jakieś narzędzia.

Kupiłam zestaw majsterkowicza

majsterkowicz dla dzieckaStwierdziłam, że siostra ma świetny pomysł i zdecydowałam się go wykorzystać. Chciałabym żeby Mateusz był zadowolony z prezentu, który ode mnie otrzyma. Tym bardziej jak lubi majsterkować to taki zestaw będzie dla niego najbardziej odpowiedni. Pojechałam do nowo otwartego sklepu z zabawkami, który znajduje się w mojej okolicy. Przed świętami jest sporo rabat w na różne zabawki. W sklepie była kilka zestawów dla chłopców, którzy lubią się bawić narzędziami. Postanowiłam zdecydować się na średni zestaw, który posiada sporo akcesoriów. Mateusz na pewno będzie bardzo zadowolony bo znajduje się w nim wiele młotków, śrubek i jest nawet wiertarka. Majsterkowicz dla dziecka nie był bardzo drogi. Można go łatwo rozłożyć i złożyć a także wyczyścić. Wiem, ze siostra lubi często wycierać zabawki żeby nie znajdowały się na nich żadne zarazki. Uważam, że majsterkowicz dla dziecka który kupiłam będzie strzałem w dziesiątkę. Postanowiłam kupić do tego dużą torbę ze wstążeczką, którą Mateusz będzie musiał rozwiązać żeby zobaczyć co się kryje w środku. Już nie mogę doczekać się świąt ze względu na prezent, który kupiłam. Chciałabym zobaczyć minę Mateuszka jak będzie rozpakowywał swój prezent.

Mateusz bardzo się ucieszył z narzędzi, które ode mnie dostał. Od razu rozłożył wszystkie narzędzia i muszę przyznać, że nie sądziłam że tak długo będzie się nimi spokojnie bawił. Jestem zadowolona, że tak niewielkim kosztem udało mi się sprawić mu tak wielką przyjemność.