Udane wakacje w Międzyzdrojach

Wszystko co chcesz wiedzieć

Udane wakacje w Międzyzdrojach

5 września 2018 Turystyka 0

Moi rodzice byli bogatymi ludźmi i stać ich było na wszystko. Dlatego właśnie postanowiłem to wykorzystać zaraz po tym, jak zdałem maturę. Planowałem wyjechać na wakacje z grupą znajomych i spędzić dwa miesiące w jakimś ciekawym miejscu. Musiałem tylko namówić rodziców, by dali mi pieniądze.

Wynajęcie luksusowej willi w atrakcyjnej okolicy

międzyzdroje willaRodzice z uwagi na dobre oceny z matury zgodzili się dać mi pieniądze na ten wyjazd. Od razu więc postanowiłem zabrać się za szukanie jakiejś ciekawej oferty. Pod uwagę wziąłem miejscowość, w której nigdy nie byłem czyli Międzyzdroje willa, która była tam dostępna na wynajem prezentowała się atrakcyjnie. W internecie obejrzałem zdjęcia i byłem zachwycony. Miałem dużo szczęścia, bo nikt jeszcze nie zarezerwował żadnego terminu i od razu zgłosiłem swoje zainteresowanie. Planowałem wynająć tę willę na całe dwa miesiące. Kobieta, która była właścicielką tej willi nieco się zaskoczyła i poprosiła o przedpłatę za jeden cały miesiąc. Przelew zrobił mój ojciec. W Międzyzdrojach było mnóstwo atrakcji i już od dawna chciałem odwiedzić tę miejscowość. Kiedy i wszystkim poinformowałem swoich znajomych, to byli zaskoczeni. Sam płaciłem za willę, bo jako jedyny miałem pieniądze. Reszta znajomych miała płacić sobie tylko za wyżywienie i pozostałe przyjemności. Do Międzyzdrojów zawiózł mnie ojciec, bo jechał tam do jakiegoś kontrahenta. Wziąłem duży bagaż, bo w willi miałem spędzić dwa miesiące. Znajomi dojechali na własną rękę.

To było moje najlepsze wakacje w życiu. Willa mieściła się w atrakcyjnej okolicy i było tam co robić. Ani jednego dnia się nie nudziłem. Nawet jak nie było pogody, to każdy znalazł sobie jakieś ciekawe zajęcie. Odpocząłem przed rozpoczęciem studiów a tego właśnie potrzebowałem.