Urocze poszewki dekoracyjne

Wszystko co chcesz wiedzieć

Urocze poszewki dekoracyjne

1 marca 2018 Zakupy i sklepy 0

Moją pasją jest dekorowanie wnętrz. Gdy tylko wybiorę się do miasta, od razu muszę zajrzeć do jakiegoś sklepu z różnościami, drobiazgami, czy do sklepu meblowego. Zawsze znajdę coś ciekawego, na przykład jakieś figurki, wiatraczki, naklejki ścienne. Uwielbiam zmieniać wystrój, od razu lepiej się czuję we własnych czterech kątach.

Moja kolekcja dekoracyjnych poduszek

poszewki dekoracyjneJest coś, na punkcie czego mam absolutnego bzika i są to poszewki dekoracyjne, które uwielbiam. Moja kolekcja ciągle się powiększa i kanap mi brakuje, żeby te poduszki wszędzie rozkładać. Takimi cieńszymi ozdabiam krzesła i zdobię nimi siedziska. Poduszki są dla mnie bardzo ważnym elementem wszystkich pomieszczeń. Chyba tylko w łazience nie mam żadnej. Ostatnio znalazłam nowy sklep, który oferował poduszki z różnymi rozmiarami i wzorami. Czasami kupuję same poszewki, czasami są już razem z poduszkami, różnie to bywa. W sklepie do którego trafiłam, można było znaleźć przepiękne poduszki. Najbardziej zawsze lubiłam poszewki ze zwierzątkami i tym razem wzięłam dwie malutkie poszewki z sarenką na białym tle. Wyglądały niesamowicie, już planowałam, na której kanapie je położę. Poza tym, znalazłam absolutny hit, który zwalił mnie z nóg. Puchate poszewki, które wyglądały i były też w dotyku jak pluszowy miś. Były wykonane ze sztucznego futerka barwionego na rożne kolory. Taka poszewka przyda mi się na wyjątkowe okazje, takie jak sylwester na przykład, więc też musiałam ją kupić.

Tego dnia zakupiłam nowy zestaw poszewek i byłam taka zadowolona z siebie, że znalazłam ten sklep. Szkoda tylko, że już nie mam gdzie ich trzymać i muszę kombinować, żeby moja kolekcja mogła dalej się powiększać. Poduszki na pewno będą przeze mnie długo uwielbiane, i już planuję zakup nowych.