Walizka idealnie sprawdziła się na moim urlopie

Wszystko co chcesz wiedzieć

Walizka idealnie sprawdziła się na moim urlopie

29 maja 2017 Podróże i odpoczynek 0

Dzisiaj po pracy podjechałam do galerii. Koleżanka mówiła mi, że są spore wyprzedaże i postanowiłam zobaczyć czy coś mi się przyda. Często korzystam z wyprzedaży bo można na nich wiele zaoszczędzić. Spodobała mi się walizka w różowym kolorze. Była przeceniona prawie o połowę.

Kupiłam sobie walizkę kabinową

specjalne walizki kabinoweWalizki, które były przecenione zostały wyprodukowane przez bardzo znanego producenta. Walizki są solidne i czytałam o nich wiele pozytywnych komentarzy. Już kiedyś chciałam kupić sobie taką porządną walizkę ale były one strasznie drogie. Teraz wakacje powoli dobiegają końca więc sklep chce wyprzedać specjalne walizki kabinowe żeby móc jeszcze na nich zarobić i mieć miejsce na nowy towar, który na pewno pojawi się przed następnymi wakacjami. Specjalne walizki kabinowe są idealne nie tylko do samolotów ale można z nich korzystać w trakcie różnych wycieczek. Specjalne walizki kabinowe są wygodnie w użyciu. Mają solidne kółka, które idealnie sprawdzają się na różnej powierzchni. Jestem bardzo zadowolona, że dzięki informacji od koleżanki udało mi się kupić walizkę w bardzo dobrej cenie i w pięknym kolorze. Wzięłam walizkę średniej wielkości. Nie chciałam ani małej ani dużej zależało mi na czymś uniwersalnym. Walizkę, którą kupiłam będę mogła często wykorzystywać w trakcie urlopów i rożnych wyjazdów ze znajomymi. Moja walizka została już zapakowana do auta. Niedługo jadę ze znajomymi nad morze więc będę mogła ją wówczas przetestować na pierwszym wyjeździe.

Walizka idealnie sprawdziła się na wyjeździe. Wszystkie ubrania i kosmetyki udało mi się do niej zapakować. Walizka jest lekka i ma wyjątkowo zwrotne kółka. Walizka także spokojnie zmieściła mi się w bagażniku z innymi rzeczami, które były mi potrzebne na plaży. Jestem zadowolona z mojego urlopu.