Wybór hotelu konferencyjnego w Gdyni

 

Mój szef często miewa różnego rodzaju pomysły, których realizację zwykle koniec końców przejmuję ja. Tak samo było w przypadku organizowania ogromnej konferencji dla wszystkich naszych kontrahentów, która miała odbyć się jeszcze tego samego roku w Gdyni.

Każdy hotel konferencyjny z Gdyni odpowiedział na nasze zapytanie

hotele konferencyjne gdyniaProblemem było to, by znaleźć obiekt, który w ogóle zdołałby pomieścić wszystkich uczestników. Wszyscy widzieli, że sam zamysł jest świetnym pomysłem, który najprawdopodobniej zwróci nam się z nawiązka. Prawda była jednak taka, że nie było łatwo tego wszystkiego zorganizować. Z tego co było mi wiadomo hotele konferencyjne Gdynia miała bardzo dobre, ale czy wystarczająco duże, jak na nasze potrzeby? Miałem się wkrótce przekonać. Zacząłem dzwonić do hoteli i pytać jak wiele mają pokoi, oraz jak wielkie są ich sale konferencyjne. Zapisywałem wszystko na kartce. Gdy jakikolwiek gdyński hotel dawał informacje, że jest wystarczająco duży, wpisywałem go na osobną listę. Później do wszystkich tych hoteli wysłałem maila z prośbą o sprawdzenie dostępności oraz wstępną wycenę tego rodzaju imprezy. Okazało się, że koszt nie jest aż tak duży, jak można było przypuszczać. Szef był zachwycony widząc wstępne kosztorysy przysyłane przez hotele zainteresowane współpracą. Ostatecznie wybraliśmy hotel, który zarówno zaoferował najniższe ceny, jak i miał najwyższe oceny na wszystkich portalach internetowych. Był to strzał w dziesiątkę – później okazało się, że faktycznie zasługują oni na najwyższe możliwe noty.

Konferencja udała się znakomicie a na hotel nikt nie mógł powiedzieć nawet jednego złego słowa. Obsługa starała się jak mogła, by wszyscy byli zadowoleni, z kolei wyposażenie było tak dobre, że spytaliśmy o producentów i modele urządzeń, by zakupić takie również do naszej firmy.