Zarządzam cenioną kancelarią prawną

Wszystko co chcesz wiedzieć

Zarządzam cenioną kancelarią prawną

29 maja 2017 Finanse i prawo 0

Kilka lat temu postanowiłem założyć własną kancelarię prawną i to była bardzo dobra, choć nie łatwa decyzja. Początki nie były lekkie, ale poradziłem sobie ze wszystkim dzięki ciężkiej pracy. Teraz zatrudniam samych najlepszych prawników.

W mojej cenionej kancelarii prawnej pracują najlepsi adwokaci

ceniona kancelaria prawna w RzeszowieMoja ceniona kancelaria prawna w Rzeszowie zatrudnia tylko doświadczonych adwokatów. Są to adwokaci z całego kraju, których postanowiłem u siebie zatrudnić. Zaoferowałem im bardzo dobre warunki zatrudnienia co nakłoniło ich do podjęcia pracy w mojej kancelarii prawnej. Bardzo szybko się dorobiłem, ponieważ przyjmowałem wszystkie sprawy i je wygrywałem. Doskonale znam przepisy prawa i nie raz jestem zapraszany na prowadzenie wykładów z różnych tematów. Ostatnio też zdecydowałem, że będę przyjmował stażystów. Moja ceniona kancelaria prawna w Rzeszowie oferuje takie staże od miesiąca, ale uznałem, że mogę z tego wyciągnąć masę korzyści. Jeżeli jakiś stażysta będzie wykazywał się wyjątkowymi umiejętnościami to ma szanse na stałe zatrudnienie. Ja dzięki temu zyskam kolejnego doświadczonego i dobrego prawnika. Zatrudniam również przedstawiciela, który pozyskuje dla mojej kancelarii klientów. Są to przede wszystkim firmy, które nastawiają się na stałą współpracę w kwestii obsługi prawnej. Moja ceniona kancelaria prawna w Rzeszowie liczy sobie ponad dwudziestu adwokatów i mam odpowiednie zasoby ludzkie, ażeby tego typu usługi oferować. Wiem, że jest to bardzo dochodowe przedsięwzięcie i warte zachodu.

Na dzień dzisiejszy współpracuję z jedną z największych spółek w kraju. Oferujemy im kompleksową obsługę prawną i zajmujemy się wszystkimi sprawami. Wytypowałem do tego swojego najlepszego adwokata, który radzi sobie z tym znakomicie.